logo
close

Program

Otevřené manželství / 21. 7. 2023 / Sychrov

OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ – Sychrov V nádherném prostředí zámku Sychrov můžete zažít jedinečně vtipné odpoledne ve společnosti s Karlem Rodenem, Janou Krausovou a Petrem Pěknicem. Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a...

Muzikály naruby / 21. 7. 2023 / Sychrov

Koncertní zábavná show naplněná těmi největšími hity z českých i světových muzikálů. Muzikály Naruby, to je koncert živé kapely, která hraje známe hity tak, jak je ještě nikdy nikdo neslyšel.

Procházka slavnými muzikály / 22. 7. 2023 / Sychrov

Nádherné prostředí Zámku Sychrov nabízí romantický podvečer s největšími muzikálovými hity v podání manželů Králových. Vydejte se s námi na procházku rozmanitým světem muzikálu od Broadwaye přes Londýn až na Sychrov.

Láska nebeská / 22. 7. 2023 / Sychrov

Příběh, vyprávěný z pohledu mladíka, který nesmyslně zahynul jedné noci při cestě z bujaré zábavy, jako by byl důkazem pravdivosti rčení, že člověk začne chápat život teprve v okamžiku, kdy se dotkne smrti. 

Na poslední chvíli / 23. 7. 2023 / Sychrov

S anglickým humorem řeší povedený tatínek velký malér.

Děti ráje / 23. 7. 2023 / Sychrov

Koncertní verze úspěšného českého muzikálu Děti ráje s hity Michala Davida přijíždí za Vámi! Přijďte si užít léto a připomenout si atmosféru legendárního představení, které pravidelně končí aplausem ve stoje.