logo
close

Program

Drobečky z perníku / 3. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou

Drobečky z perníku je hluboká a dojemná komedie a jedna z nejlepších her klasika amerických komedií Neila Simona. „Smích přes slzy“ -  i tak by se mohla tato komedie jmenovat. 

Dracula / 3. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou

Děj se odehrává v 15. a v 19. století a v neurčité blízké budoucnosti. V příjmeném prostředí areálu Pilák se rozezní Draculovy písně jako: „Vím, že jsi se mnou“, „Nespravedlivý Bůh“ nebo „Jsi můj pán“.

Rebelové / 4. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou

Romantický muzikál s hity šedesátých let podle stejnojmenného filmu. Nenechte si ujít příběh jedné velké lásky zasazený do léta roku 1968 a přijďte si s námi zazpívat všem známé písně jako: "Š-š-š", "Gina" a další.

Děti ráje / 5. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou

Koncertní verze úspěšného českého muzikálu Děti ráje s hity Michala Davida přijíždí za Vámi! Přijďte si užít léto a připomenout si atmosféru legendárního představení, které pravidelně končí aplausem ve stoje. 

Procházka slavnými muzikály / 6. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou

Příjemné prostředí areálu Pilák ve Žďáru nad Sázavou nabízí romantický podvečer s největšími muzikálovými hity v podání manželů Králových. Vydejte se s námi na procházku rozmanitým světem muzikálu od Broadwaye přes...

Rusalka / 6. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou

Přijďte načerpat atmosféru areálu Pilák na jednu z nejoblíbenějších oper v exkluzivním provedení předních českých pěvců, pojatou jako komorní drama lásky a zrady na pozadí dvou světů – přírody a světa lidí.