logo
close

Aktuality

Kultura pod hvězdami v prosinci?

   Anoa vy můžete být u toho. Na firemní a neveřejné akci vystoupí kouzelník Radek Bakalář a hlavně Muzikály naruby, které budou také v rámci našeho programu v roce 2023. Budeme tam my, jako tým Kultury pod hvězdami, tak i nějaké ty hvězdy z řad herců, zpěváků... Na tuto akci nelze zakoupit vstupenku, ale můžete ji vyhrát! Jak? Soutěžit můžete do konce listopadu na našem Instagramu nebo Facebooku.

rp 25. 11. 2022


Dvanáctý ročník, proto 12/12 = 120,-

   To bychom nebyli my, abychom si na vás zase něco nevymysleli :-) Tentokrát jsme si připravili takovou skrytou "akci". Protože náš čeká dvanáctý ročník, tak každé představení má v hledišti vždy ve dvanácté řadě dvanácté místo za 120 Kč. Co říkáte, to je paráda ne? Občas si toho již někdo všiml a místo si koupil, ale my vidíme, že v 90 % případů je místo za 120 Kč ještě volné. Jdete si pro něj?

rp 22. 11. 2022


Prodej vstupenek již od 14. 11. 2022!

   Tak se nám to blíží. V pondělí 14. 11. 2022 spustíme v osm hodin ráno prodej vstupenek na rok 2023. Máte se opravdu na co těšit! Nová místa konání, dvě na Slovensku, nové spolupráce s novými divadly, ale hlavně přivítáme na prknech, co znamenají svět absolutní hereckou i pěveckou špičku. Poznáte je na obrázku všechny? Tak si poznačte, že v pondělí se sem zase vrátit, vybrat představení, místa a o dárek na Vánoce máte postaráno.

rp 7. 11. 2022


Dvanáctý ročník je v plném proudu příprav

   Ze tří velkých kroků máme ten první za sebou. Objeli jsme všechna vytipovaná místa, kam bychom mohli příští rok zavítat v rámci dvanáctého ročníku Kultury pod hvězdami. Viděli jsme mnohé krásné, potkali se s příjemnými lidmi a zavítali jsme i na tři místa na Slovensku. V pátek 23. 10. 2022 jsme měli několikahodinovou poradu a vybrali finální seznam míst konání pro rok 2023. Máme ze szanmu velkou radost, protože tam je kromě stávajících míst i 5 nových!
   Nyní jsme všechna místa oslovili a dáváme dohromady termíny konání. Jakmile si termíny potvrdíme, vrhneme se na program. Začneme termíny obsazovat divadly a jejich inscenacemi.

rp 26. 9. 2022


Máte už prohlédlé fotky z představení?

   Víte, že když najedete nahoře v menu do sekce "HISTORIE", vyberete představení a sjedete na stránce dolů, že tam najdete fotky z daného večera? Určitě se tam podívejte, třeba se tam najdete nebo alespoň zavzpomínáte na krásné večery pod hvězdami. My nyní finalizujeme místa konání pro rok 2023 a bude to zase "nášup", jak se patří. Ve druhé polovině září bude jasno, kam příští rok zamíříme. V průběhu října pak budeme navíc vědět, co tam přivezeme za představení :-)

rp 9. 9. 2022


Jedenáctý ročník je za námi

   Vážení návštěvníci, jedenáctý ročník nám úspěšně skončil. Odehráli jsme 44 představení, jen třikrát nám pršelo a přišlo vás celkem bez mála 25 000! Nyní si musíme trošku odpočinout, nabrat síly, ale hned na konci srpna a začátkem září se pustíme do práce a začneme chystat dvanáctý ročník Kultury pod hvězdami! Vstupenky bychom rádi začali prodávat v první polovině října!

   Sledujte nás na Instagramu a Facebooku i zde na www stránkách. Brzy zde uveřejníme poslední fotky ze zbylých víkendů (sekce HISTORIE), budeme postupně uveřejňovat novinky, program, kdy bude prodej vstupenek atd.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se v roce 2023.

celý tým Kultury pod hvězdami


Ještě se neloučíme

   Je to tedy jízda! Máme za sebou už jedenáct zastávek, ale stále dvě místa před námi. Tento víkend nás čeká premiéra na západě Čech ve Stodě, kde hrajeme Děti ráje a Tři mušketýry. 19.-21. srpna zakončíme jedenáctý ročník ve Žďáru nad Sázavou! už nyní víme, že půjde o rekordní ročník, protože doposud vás přišlo na 23 500! Tak doufáme, že těch 24 tisíc pokoříme.
   Na každé zastávce zažijeme vždy nějakou "novinku" a překvapení. V Lednici to bylo třeba tancování před pódiem na Lásku nebesou, v Třeboni to byl zase nebývalý zájem o vstupenky až na místě. Co nás tedy čeká ve Stodě? Už se tam každopádně moc těšíme.

rp 9. 8. 2022


Sychrov ve znamení "NEJ"

   Je to ještě čerstvé, ale uplynulý víkend jsme trávili na Sychrově ve společnosti hvězd. To si dovolíme tvrdit. Hvězdné obsazení všech tří titulů, hvězdy na obloze, ale také v hledišti. Víte proč? Sychrov zatím jasně určil nejvyšší návštěvu na jednom místě za celý víkend, ale také na jednom představení. V pátek vás dorazilo 973! Zbylá místa konání to budou mít hodně těžké, aby Sychrov z prvního místa sesadila. Nebo se pleteme? Co říká Ostrava, Lednice, Třeboň, Stod či Žďár nad Sázavou?
No a takto vypadá 973 lidí pohromadě z ptačí perspektivy:

rp 20. 7. 2022


Největší párty letos byla zatím v Brně na Rebelech

   Již tento pátek zavítáme na Sychrov a odehrajeme tam Děti ráje! Ano, tam se párty trošku předpokládá, ale na Rebelech? To, co jsme zažili v Brně, byla zatím letošní největší párty. Jak dopadne Sychrov? Předčí Moravu, Brno? Co se týče prodaných vstupenek, Sychrov má lehce navrch. No jo, ale mezi herci se povídá, že prý lidé na Moravě jsou trošku více odvázanější a více "paří". Co na to Sychrov?


Takto to vypadalo v Brně :-)

rp 13. 7. 2022


Máte nám co říct?

   Pokud občas cítíte, že byste se s námi chtěli o něco podělit, nebo nám jen poskytnout zpětnou vazbu na naše akce, nyní máte tu možnost. Kratičký dotazník, který vám nezabere více než pár minut, můžete najít a vyplnit pod odkazem https://forms.gle/tz76WPBdYR15tNS8A nebo si načíst níže uvedený QR kód.

ho 7. 7. 2022