logo
close

Aktuality

Kolik máme hvězdiček v logu?

   Správná odpověď je sedm. No a stejně, jako se můžete ubytovat třeba ve čtyřhvězdičkovém hotelu, tak u nás si budete moci v létě dopřát hned SEDMIHVĚZDIČKOVOU akci ;-) Je to takové vodítko pro sedm novinek, které vás v rámci našich představení čekají. Už to máme solidně rozpracované a během dubna vám představíme na videu, co jsme vymysleli a na co se můžete těšit. Vlastně se můžete těšit už teď, teda pokud už máte vstupenky!

Tak schválně, takový malý test, kdo čte aktuality... První tři z vás, kdo mi napíše email, dostane 50 % slevu na dvě vstupenky ;-) ...tuto větu jsme zveřejnili ráno 21. 3. 2023 a dnes nám napsala třetí paní, že si toto přečetla. Takže to trvalo vlastně dva dny, než nám napsali tři čtenáři na naši výzvu ke slevě. GRATULUJEME! (psáno 23. 3. 2023)

 

rp 20. 3. 2023 


Nové představení! Roden a Krausová míří na Sychrov!

   Tak pozor, už jsme mysleli, že máme pro letošek hotovo, ale omyl. Podařilo se nám domluvit opravdu hvězdné představení Otevřené manželství, které odehrajeme na zámku Sychrov! Dneska jsme spustili prodej lístků, tak neváhejte, nejlepší místa určitě rychle zmizí. Vstupenky na Otevřené manželství

rp 9. 3. 2023


Dnes živě na Instagramu

   Dnes v pátek 3. 2. 2023 si nás můžete pustit na Instagramu, kde bdueme mít živé vysílání. Budeme si asi 20 minut povídat o různých věcech, jako třeba chystané novinky pro letošní ročník. Kdžy přijdete včas, můžete také soutěžit o 2 volné vstupenky, protože hned na úvod vysílání sdělíme soutěžní otázku a na konci vybereme výherce. Tak večer ;-) https://www.instagram.com/kulturapodhvezdami/  

rp 3. 2. 2023


Vánoce jsou za námi

   Lidičky, máme tady nový rok 2023, je leden (ač to venku nevypadá) a my nezahálíme. Doufáme, že jste pod stromečkem našli třeba vstupenky k nám nebo se k nám chystáte. Co musíme říci, tak jsou místa, kde si už prostě nekoupíte vstupenku lépe, než do dvacáté řady. To nás těší a proto k vám máme výzu, abyste s nákupem vstupenek neotáleli, protože přední místa mizí. My se už v kancelářích těšíme na náš "tuctový" ročník, na krásná místa, na vás...

rp 11. 1. 2023


Kultura pod hvězdami v prosinci?

   Ano a vy můžete být u toho. Na firemní a neveřejné akci vystoupí kouzelník Radek Bakalář a hlavně Muzikály naruby, které budou také v rámci našeho programu v roce 2023. Budeme tam my, jako tým Kultury pod hvězdami, tak i nějaké ty hvězdy z řad herců, zpěváků... Na tuto akci nelze zakoupit vstupenku, ale můžete ji vyhrát! Jak? Soutěžit můžete do konce listopadu na našem Instagramu nebo Facebooku.

rp 25. 11. 2022


Dvanáctý ročník, proto 12/12 = 120,-

   To bychom nebyli my, abychom si na vás zase něco nevymysleli :-) Tentokrát jsme si připravili takovou skrytou "akci". Protože náš čeká dvanáctý ročník, tak každé představení má v hledišti vždy ve dvanácté řadě dvanácté místo za 120 Kč. Co říkáte, to je paráda ne? Občas si toho již někdo všiml a místo si koupil, ale my vidíme, že v 90 % případů je místo za 120 Kč ještě volné. Jdete si pro něj?

rp 22. 11. 2022


Prodej vstupenek již od 14. 11. 2022!

   Tak se nám to blíží. V pondělí 14. 11. 2022 spustíme v osm hodin ráno prodej vstupenek na rok 2023. Máte se opravdu na co těšit! Nová místa konání, dvě na Slovensku, nové spolupráce s novými divadly, ale hlavně přivítáme na prknech, co znamenají svět absolutní hereckou i pěveckou špičku. Poznáte je na obrázku všechny? Tak si poznačte, že v pondělí se sem zase vrátit, vybrat představení, místa a o dárek na Vánoce máte postaráno.

rp 7. 11. 2022


Dvanáctý ročník je v plném proudu příprav

   Ze tří velkých kroků máme ten první za sebou. Objeli jsme všechna vytipovaná místa, kam bychom mohli příští rok zavítat v rámci dvanáctého ročníku Kultury pod hvězdami. Viděli jsme mnohé krásné, potkali se s příjemnými lidmi a zavítali jsme i na tři místa na Slovensku. V pátek 23. 10. 2022 jsme měli několikahodinovou poradu a vybrali finální seznam míst konání pro rok 2023. Máme ze szanmu velkou radost, protože tam je kromě stávajících míst i 5 nových!
   Nyní jsme všechna místa oslovili a dáváme dohromady termíny konání. Jakmile si termíny potvrdíme, vrhneme se na program. Začneme termíny obsazovat divadly a jejich inscenacemi.

rp 26. 9. 2022


Máte už prohlédlé fotky z představení?

   Víte, že když najedete nahoře v menu do sekce "HISTORIE", vyberete představení a sjedete na stránce dolů, že tam najdete fotky z daného večera? Určitě se tam podívejte, třeba se tam najdete nebo alespoň zavzpomínáte na krásné večery pod hvězdami. My nyní finalizujeme místa konání pro rok 2023 a bude to zase "nášup", jak se patří. Ve druhé polovině září bude jasno, kam příští rok zamíříme. V průběhu října pak budeme navíc vědět, co tam přivezeme za představení :-)

rp 9. 9. 2022


Jedenáctý ročník je za námi

   Vážení návštěvníci, jedenáctý ročník nám úspěšně skončil. Odehráli jsme 44 představení, jen třikrát nám pršelo a přišlo vás celkem bez mála 25 000! Nyní si musíme trošku odpočinout, nabrat síly, ale hned na konci srpna a začátkem září se pustíme do práce a začneme chystat dvanáctý ročník Kultury pod hvězdami! Vstupenky bychom rádi začali prodávat v první polovině října!

   Sledujte nás na Instagramu a Facebooku i zde na www stránkách. Brzy zde uveřejníme poslední fotky ze zbylých víkendů (sekce HISTORIE), budeme postupně uveřejňovat novinky, program, kdy bude prodej vstupenek atd.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se v roce 2023.

celý tým Kultury pod hvězdami