logo
close

Aktuality

Ještě se neloučíme

   Je to tedy jízda! Máme za sebou už jedenáct zastávek, ale stále dvě místa před námi. Tento víkend nás čeká premiéra na západě Čech ve Stodě, kde hrajeme Děti ráje a Tři mušketýry. 19.-21. srpna zakončíme jedenáctý ročník ve Žďáru nad Sázavou! už nyní víme, že půjde o rekordní ročník, protože doposud vás přišlo na 23 500! Tak doufáme, že těch 24 tisíc pokoříme.
   Na každé zastávce zažijeme vždy nějakou "novinku" a překvapení. V Lednici to bylo třeba tancování před pódiem na Lásku nebesou, v Třeboni to byl zase nebývalý zájem o vstupenky až na místě. Co nás tedy čeká ve Stodě? Už se tam každopádně moc těšíme.

rp 9. 8. 2022


Sychrov ve znamení "NEJ"

   Je to ještě čerstvé, ale uplynulý víkend jsme trávili na Sychrově ve společnosti hvězd. To si dovolíme tvrdit. Hvězdné obsazení všech tří titulů, hvězdy na obloze, ale také v hledišti. Víte proč? Sychrov zatím jasně určil nejvyšší návštěvu na jednom místě za celý víkend, ale také na jednom představení. V pátek vás dorazilo 973! Zbylá místa konání to budou mít hodně těžké, aby Sychrov z prvního místa sesadila. Nebo se pleteme? Co říká Ostrava, Lednice, Třeboň, Stod či Žďár nad Sázavou?
No a takto vypadá 973 lidí pohromadě z ptačí perspektivy:

rp 20. 7. 2022


Největší párty letos byla zatím v Brně na Rebelech

   Již tento pátek zavítáme na Sychrov a odehrajeme tam Děti ráje! Ano, tam se párty trošku předpokládá, ale na Rebelech? To, co jsme zažili v Brně, byla zatím letošní největší párty. Jak dopadne Sychrov? Předčí Moravu, Brno? Co se týče prodaných vstupenek, Sychrov má lehce navrch. No jo, ale mezi herci se povídá, že prý lidé na Moravě jsou trošku více odvázanější a více "paří". Co na to Sychrov?


Takto to vypadalo v Brně :-)

rp 13. 7. 2022


Máte nám co říct?

   Pokud občas cítíte, že byste se s námi chtěli o něco podělit, nebo nám jen poskytnout zpětnou vazbu na naše akce, nyní máte tu možnost. Kratičký dotazník, který vám nezabere více než pár minut, můžete najít a vyplnit pod odkazem https://forms.gle/tz76WPBdYR15tNS8A nebo si načíst níže uvedený QR kód.

ho 7. 7. 2022


Tento víkend budeme na Kuksu

   Na Kuks jedeme poprvé, proto zde uvádíme pár informací. Hlavně prosím co se týče parkování, tak směřujte svá auta na "Hospital Kuks" a ne jen na "Kuks". Museli byste pak šlapat 1,5 km pěšky ;-) Náhled, kde se akce koná, kde se bude parkovat máte níže.


   Počasí: V sobotu a v neděli očekáváme dokonale vymetenou oblohu, pálící Slunce a vysokou spotřebu nápojů. V pátek nás alergiky asi "potěší" nějaké ty přeháňky, tak buďte nachystaní i na drobný déšť, za kterého normálně představení hrajeme. Pozdě večer mají přijít bouřky, tak se budeme maximálně snažit představení odehrát i třeba za cenu vynechané přestávky.


   Vstupenky budeme jako obvykle prodávat i na místě. Tak doražte, těšíme se na vás.

rp 30. 6. 2022


DIVADELNÍ VÍKEND V KROMĚŘÍŽI

   Počasí nám přálo a vám jsme tak mohli nabídnout 4 krásná představení různých divadelních žánrů. Půvabnou Rusalku, poutavý příběh trosečníka Robinsona Crusoe, Procházku slavnými muzikály od A až do Z a nakonec i humorný muzikál Kvítek Mandragory s hity Heleny Vondráčkové. Ať už jste přišli do pozdámecké zahrady za operou či muzikálem, čekalo na vás jedno velké překvapení. Doprovodná hudba v podobě pávých dozvuků totiž hezky přibarvovala děj v každé situaci. Někdy to těm ptáčkům sice trochu ulítlo... ale kde jinde můžete říci, že jste zažili zvířecí orchestr? ;)

Kroměříž byla nádherná po všech stránkách. Nevěříte? Mrkněte se na fotky: 

Rusalka
Robinson Crusoe
Procházka slavnými muzikály
Kvítek Mandragory

ho 15. 6. 2022


SOUTĚŽ O VSTUPENKY DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

   Vážení návštěvníci našeho webu. Nově jsme vám spustili tuto stránku aktualit, kde vám chceme servírovat čerstvé novinky, informace a třeba i nějaké zákulisní perličky. Aniž bychom o této stránce informovali veřejnost, vyzkoušíme, jak jste pozorní a jestli na tuto stránku chodíte. Kdo dočetl až sem, má poměrně velkou šanci získat 2×2 volné vstupenky na představení dle vlastního výběru! (budou dva výherci, co dostanou dvě vstupenky)

Co pro to udělat? Zjistěte si (třeba na našich sociálních sítích INSTAGRAM nebo FACEBOOK), jaký ročník máme letos? Správnou odpověď včetně žádosti o představení (váš výběr) piště emailem na: helena_ohralova@spromotion.cz. Výherce vybereme v pátek 17. 6. 2022. Přejeme hodně štěstí!

rp 8. 6. 2022


NAŠE OPOČNO NÁM ROZUMÍ

   Nejde začít jinak, než slovy klasika, protože zastávka v Opočně byla opět vydařená a my se prostě do Opočna vždy těšíme. No a hned v pátek jsme vám přivezli premiéru v podobě koncertní verze muzikálu Láska nebeská. Přes lehce složitější děj jsme si písničky užili, což dokládá nekončící potlesk, který strhl zpěváky ke dvěma přídavkům. V sobotu odpoledne jsme odehráli komediální činohru a večer jsme vám naservírovali další novinku: W. A. Mozart a slavné muzikálové písně. V neděli jsme zakončli naše působení Třemi mušketýry.

Kdo jste nebyl v Opočně, podívejte se na krásné fotky:

Láska nebeská
S tvojí dcerou NE!
W. A. Mozart & slavné muzikálové písně
Tři mušketýři

rp 7. 6. 2022