logo
close

Program

Kleopatra / 10. 8. 2023 / Kačina

Muzikál pojednává o životě Kleopatry VII a dvou jejích osudových láskách – Ceasara a Marca Antonia. Máte možnost si vychutnat neobyčejný příběh ženy, jež vládla Egyptu až do jeho obsazení Římem. 

Děti ráje / 11. 8. 2023 / Kačina

Koncertní verze úspěšného českého muzikálu Děti ráje s hity Michala Davida přijíždí za Vámi! Přijďte si užít léto a připomenout si atmosféru legendárního představení, které pravidelně končí aplausem ve stoje. 

Mlčeti zlato / 12. 8. 2023 / Kačina

Určitým věcem je vždy moudré se vyhnout. Ne každá pravda je hezká a může ublížit. Tak proč s ní chodit ven.

Rusalka / 12. 8. 2023 / Kačina

Přijďte načerpat atmosféru krásného zámku Kačina na jednu z nejoblíbenějších oper v exkluzivním provedení předních českých pěvců, pojatou jako komorní drama lásky a zrady na pozadí dvou světů – přírody a světa lidí.

Procházka slavnými muzikály / 13. 8. 2023 / Kačina

Nádherné prostředí Zámku Kačina nabízí romantický podvečer s největšími muzikálovými hity v podání manželů Králových. Vydejte se s námi na procházku rozmanitým světem muzikálu od Broadwaye přes Londýn až na Kačinu.

Dracula / 13. 8. 2023 / Kačina

Děj se odehrává v 15. a v 19. století a v neurčité blízké budoucnosti. V příjemném prostředí zámku Kačina se rozezní Draculovy písně jako: „Vím, že jsi se mnou“, „Nespravedlivý Bůh“ nebo „Jsi můj pán“.

?>