logo
close

S TVOJÍ DCEROU NE 4. 6. 2022

S TVOJÍ DCEROU NE 4. 6. 2022

S TVOJÍ DCEROU NE – Opočno

- Činohra: Komedie o tom, jak snadno spadnout do manželské krize a jak těžko z ní ven
- Představení na Arkádovém nádvoří zámku Opočno
- Hraje Agentura Harlekýn

Ukázka z představení:

Osoby a obsazení:

Sandra: Týna Průchová / Karolína Vágnerová
Luboš: Petr Nárožný 
Libuše: Naďa Konvalinková 
Alice: Zuzana Slavíková / Dagmar Novotná 
Rudla: Pavel Kikinčuk / Martin Zahálka 
Česťa: Antonín Procházka / Viktor Limr / Antonín Procházka ml.
Robin: Vilém Dubnička

Režie: Antonín Procházka

V nádherném prostředí Arkádového nádvoří zámku Opočno můžete zažít krásný, romantický večer s komedií "S tvojí dcerou NE!" z dílny Agentury Harlekýn. Přijďte si užít výkony Petra Nárožného, Nadi Konvalinkové a dalších, dát si skleničku vína a nechat se rozesmát prostřednictvím různých trapasů, krkolomných situací a slovního humoru.

Když si myslíte, že si na vás někdo myslí, přestanete myslet

Antonín Procházka je obdařen talentem pro komediální žánr. Text jeho hry mluví divákům z duše. Je to příběh docela obyčejných manželských párů (bankovní úředník s učitelkou a majitel neprosperující umělecké agentury s knihovnicí), snažících se předejít možné manželské krizi. Způsobí nejprve lehkou zápletku, postupně však doslova gejzír krkolomných situací, trapasů a slovního humoru. A to za přispění dospívající dcery, jejího kluka a ubohého bytaře, který přijde poctivě krást, zamotá se do světa intelektuálů a jen zírá, do jakých situací se zapletl.

Představení pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má v 17:00, délka je cca 120 minut včetně přestávky (30 min).

Producenti: S PROMOTION s.r.o.

Informace pro návštěvníky
Parkování je možné přímo na Kupově náměstí v Opočně nebo u zimního stadionu. Obě parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná v 17:00 (areál bude otevřen od 16:00).

V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

ZTP, TP a ZTP/P = Slevu pro držitele těchto průkazů poskytujeme na předem určená místa za jednotnou cenu 299 Kč. Na každé představení je vyhrazeno od 6 do 10 takových míst (většinou fialovou barvou).
- Pokud je cena vstupenky na představení nižší, než 299 Kč, tak slevu pro ZTP, TP a ZTP/P neposkytujeme.
- Pokud vstupenky "ZTP" za 299 Kč při výběru míst nevidíte, jsou vyprodány, slevu ZTP nelze uplatnit a v případě vašeho zájmu o představení si můžete zakoupit vstupenky v plné výši.
Držitel průkazu ZTP, TP a ZTP/P je povinen si s sebou na představení přinést svůj průkaz pro kontrolu, že jsou místo a sleva užívány správně. V opačném případě bude ze strany pořadatele nárokován doplatek ceny nebo neumožnění setrvat na představení.

Vstupenky na fakturu: V případě zájmu o větší počet vstupenek nebo o vstupenky na fakturu nás kontaktujte na radek_priputen@spromotion.cz

DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Pláštěnku

GARANTUJEME
- V případě zrušení představení z důvodů nařízení vlády bude vstupné vráceno!
- V případě zrušení určitých míst z důvodu dodržení nařízených kapacit bude vstupné vráceno!
- Vždy se budeme řídit platnými vládními či hygienickými nařízeními.