logo
close

ZRUŠENO ☹ vracíme vstupné - pokyny ZDE

ZRUŠENO ☹ vracíme vstupné - pokyny ZDE

MAMMA MIA! v Mikulově 5. 6. 2020 - ZRUŠENO

Je nám to velice líto, ale vzhledem k nedávné situaci nouzového stavu a zejména díky omezením kapacity ze strany vlády České republiky musíme zrušit představení Mamma Mia! 5. 6. 2020 v Mikulově, Dracula 6. 6. 2020 v Mikulově a Lazebník sevillský 18. 6. 2020 v Lednici. Jsou věci, které jako pořadatelé neovlivníme a musíme jít dál.

VRACÍME VSTUPNÉ – Ti z vás, kdo máte zakoupenou vstupenku na zrušené představení, tak dostanete peníze zpět. Jak dostat peníze zpět?
1. Kdo si koupil vstupenku online na portálu TicketArt (https://vstupenky.ticket-art.cz/), tak dostane od našeho prodejního partnera email s pokyny.
- může nastat situace, že jste si koupili vstupenky, ale nevyplnili jste svůj email nebo Vám nic nepřijde. V takovém případě se obracejte na TicketArt napřímo.
2. Kdo jste si koupil vstupenku v kamenné prodejně (na infocentru, v cestovní kanceláři...), tak pro vrácení dojděte tam, kde jste ji platili, tam Vám bude vstupné vráceno. Pokud jste tam platili kartou, vysvětlí Vám postup vrácení online platbou.

Budeme velice rádi a pomůžete nám přečkat nesnadné časy, pokud si vyberete za zrušená představení a vrácené peníze nějaké jiné představení z naší letošní nabídky, která zůstává stále bohatá, a z pohledu vstupenek dostupná:
V Opočně 10.-14. 6. 2020 (Vysavač, Otevřené manželství, Čas růží, Dracula také s Danielem Hůlkou)
V Lednici 19.-21. 6. 2020 (Šakalí léta, Mýdlový princ, Čas růží)
V Kroměříži 26.-28. 6. 2020 (Dracula – také s Danielem Hůlkou, Muž se železnou maskou)
Více v sekci program.

Vstupné vracíme v plné výši, a to pouze u třech výše zmíněných zrušených představeních. Vstupenky je možné vracet do 22. 6. 2020, později nebo v místě konání již nebude možné vstupné vracet.

Děkujeme za pochopení a věříme, že si vyberete jiné představení z naší bohaté nabídky.

aktualizováno 23. 5. 2020- Plnohodnotný hraný muzikál (NE koncertní verze)
- Na 80 vyprodaných repríz
- Poprvé pod širým nebem
- Městské divadlo Brno

V příjemném prostředí amfiteátru Mikulov můžete zažít krásný, romantický večer s nesmrtelnými hity skupiny ABBA v podání muzikálu Mamma Mia! Plnohodnotný hraný a zpívaný muzikál, krásné kostýmy účinkujících, známé písně, a to vše po širým nebem. Zažijte neopakovatelnou atmosféru, kdy se bude hrát Mamma Mia! poprvé open air v podání Městského divadla Brno.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:30, areál bude otevřen od 19:00. Délka představení: 3 hodiny.

Autor: Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Catherine Johnson
Režie: Petr Gazdík

Producent: S PROMOTION s.r.o.


MAMMA MIA!

Málokterý muzikálový titul způsobil doslova celosvětový poprask tak jako muzikál Mamma Mia!, který je plný nesmrtelných hitů švédské skupiny ABBA. Patří do skupiny tzv. jukebox muzikálu, kdy se pro již existující písně vymyslí nový, originální příběh, do nějž se povětšinou známé hity zasadí. Autorce scénáře tohoto muzikálu Catherine Johnsonové se postup, který se často nesetkává s nadšeným přijetím, vyvedl znamenitě. Zkušená britská dramatička dokázala napsat zábavný strhující příběh, jehož jsou známé písně nedílnou a přirozenou součástí. Muzikál měl premiéru již v roce 1999 v londýnském Prince Edward Theatre, byl nominován na čtyři ceny Laurence Oliviera a následně i na pět amerických cen Tony, když byl v roce 2001 úspěšně uveden na Broadwayi. Od té doby se hrál doslova po celém světě a dočkal se i slavné filmové adaptace. V roce 2008 ve filmu Mamma Mia! zazářila Meryl Streepová, Pierce Brosnan, Colin Firth a další a z muzikálu se stal doslova fenomén. Není divu, že se v roce 2018 dočkal film pokračování, respektive prequelu. Nový film Mamma Mia! Here We Go Again vypráví o tom, co prvnímu dílu předcházelo.

Na podzim roku 2019 se tedy konečně i naši diváci mohou těšit na romantický příběh se svižnou komediální zápletkou, v níž se dvacetiletá Sophie snaží v den své svatby zjistit, kdo je její otec, a proto na malebný řecký ostrůvek pozve všechny tři potenciální nápadníky z minulosti své matky. Novou sezónu tak zahájíme na Hudební scéně v divokém rytmu nezapomenutelných hitů jako je Super Trouper, Dancing Queen, Money, Money, Money či The Winner Takes It All.

Zdroj: https://www.mdb.cz/inscenace/477-mamma-mia

 

Informace pro návštěvníky
Parkování je možné v přilehlých ulicích přímo v Mikulově nebo na veřejných či soukromých parkovištích. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:30 (areál bude otevřen od 19:00).
V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

VIP PROGRAM
– Začátek od 20:00
– Welcome drink
– Raut před představením i během přestávky
– Nejlepší místa v hledišti
– Deka na zahřátí
– Pláštěnka
– Dárek s sebou domů

DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Pláštěnku

 

--->>> vstupenky k prodeji ZDE <<<---