logo
close

Testosteron - činohra 16. 6. 2019

Testosteron - činohra 16. 6. 2019

Testosteron

- Komedie obnaženého mužství
- Obsahuje expresivní výrazy, vhodné od 15 let
- Živá kapela
- Pódium a kulisy obstará samotný zámek (sedí se naproti zámku)
- Hraje Městské divadlo Zlín

V nádherném prostředí zámku Lednice můžete zažít jedinečně vtipný večer ve společnosti s Městským divadlem Zlín v podání hry Testosteron od polského autora Andrzeja Saramonowicza. „Drsná komédia ponúka priestor pre brilantné herecké štúdie a strhujúce komediálne výkony. Sonda do najhlbšej podstaty mužského sveta. Verím, že ženy budú túto komédiu milovať. Veď, ktorá by nechcela vedieť, čo si muži myslia o ženách?“ – nechal se slyšet režisér hry Patrik Lančarič.
Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:00, jeho délka je lehce přes 2,5 hodiny (včetně přestávky). Areál bude otevřen od 19:00.
Producent: S PROMOTION s.r.o.

PŘEDSTAVENÍ
Svatební oslava. Ale ... bez nevěsty. Jen samí muži. Pouze pánská jízda. Muži: hrdí, ješitní, pyšní, malicherní, alfa-samci, ale i labilnější a rozbitější... Sedm různých mužů, sedm rozdílných pohledů na to, co dělá muže mužem. Být člověkem není vůbec jednoduché. A být ještě navíc mužem! Situační komedie plná jiskřivých situací a dialogů: o lásce, sexu, partnerském soužití, manželství, smrti, bez žen o ženách... Za co všechno v našem chování může přebytek nebo právě nedostatek testosteronu? Aha. Aha!
A co nevěsta? Přijde?

Informace pro návštěvníky
Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:00 (areál bude otevřen od 19:00).
V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.


VIP PROGRAM
– Začátek od 19:30 v salónku Kasíno
– Welcome drink
– Raut před představením i během přestávky
– Poukázky na prohlídku zámku
– Nejlepší místa v hledišti
– Deka na zahřátí
– Pláštěnka
– Dárek s sebou domů


DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Pláštěnku