logo
close

Starci na chmelu 15. 6. 2019

Starci na chmelu 15. 6. 2019

VIDEO: Starci na chmelu a Moravské divadlo Olomouc



- Nejstarší český muzikál
- Hraný muzikál (NE koncertní verze)
- Živá kapela
- Pódium a kulisy obstará samotný zámek (sedí se naproti zámku)
- Hraje Moravské divadlo Olomouc
- Pouze jedno představení

V okouzlujícím prostředí zámku Lednice můžete zažít krásný, romantický večer s nejstarším českým muzikálem – Starci na chmelu. Plnohodnotný muzikál Vám pod hvězdami zahrají a zazpívají herci z Moravského divadla Olomouc. Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:00, jeho délka jsou 2 hodiny, včetně přestávky (30 min). Areál bude otevřen od 19:00.
Producent: S PROMOTION s.r.o.

STARCI NA CHMELU
Kdo by neznal hity jako Den je krásný, Bossanova nebo Milenci v texaskách, které se staly ústředními melodiemi vůbec prvního původního českého muzikálu ze šedesátých let minulého století. Z tehdy nových písní se staly evergreeny, které si brouká už několikátá generace, a láska Filipa a Hanky, zrozená na chmelové brigádě, je dnes již důvěrně známou zápletkou. Režií je pověřen Petr Novotný, který je jedním z nejzkušenějších tuzemských muzikálových režisérů a producentů. Po delší odmlce se tak můžete těšit na hudební titul v podání souboru činohry Moravského divadla Olomouc. To vše v doprovodu živé kapely a v hudebním nastudování Filipa Tailora. Režie: Petr Novotný

Informace pro návštěvníky
Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:00 (areál bude otevřen od 19:00).
V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.


VIP PROGRAM
– Začátek od 19:30 v salónku Kasíno
– Welcome drink
– Raut před představením i během přestávky
– Poukázky na prohlídku zámku
– Nejlepší místa v hledišti
– Deka na zahřátí
– Pláštěnka
– Dárek s sebou domů


DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Pláštěnku

?>