logo
close

Noc na Karlštejně 4. a 5. 7. 2017

Noc na Karlštejně 4. a 5. 7. 2017

Noc na Karlštejně – 6. ročník Muzikálů v Lednici v duchu změn

- Návrat k hranému muzikálu (NE koncertní verze)
- Pódium a kulisy obstará samotný zámek (sedí se naproti zámku)
- Hraje Divadlo Karlštejn
- Pro omezený počet míst a velký zájem hrajeme dvě představení

Legendární příběh znovu ožívá v podobě inscenace s hity Karla Svobody a to na zámku v Lednici. Zámek Lednice se na dvě noci promění v Karlštejn. V jedné z hlavních rolí bude tentokrát i samotný zámek Lednice, který bude tvořit autentickou kulisu a živé pódium pro herce. Čestném nádvoří dodá představení nezaměnitelnou a přímo magickou atmosféru, kde si návštěvníci budou moci vychutnat hity Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja hoj a mnohé další písně od Karla Svobody a Jiřího Štaidla.

Děj se odehrává za doby Karla IV. na právě postaveném hradě Karlštejně, který se má stát místem klidu a odpočinku pro českého panovníka. Klid je však narušen nejen příjezdem bavorského vévody, ale i porušením králova zákona, který zakazuje ženám vstup na hrad. Během jedné noci se však na hradě nezávisle na sobě objevují hned dvě ženy, neť purkrabího Alena a královna Alžběta…

Představení pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:30, jeho délka je cca 110 minut včetně přestávky (20 min).

Účinkují: Hana Holišová, Daniel Bambas, Pavel Vítek, Regina Rázlová, Jan Kříž, Miloslav Mejzlík, Tomáš Smička, Ivana Korolová, Václav Knop, Lukáš Kunst, Martin Hubeňák, Petr Šudoma a místní kobylka.

Režie: Václav Knop

Producenti: S PROMOTION s.r.o. a KVArt Production s.r.o. ve spolupráci s Janisem Sidovským

 

VIDEO: Noc na Karlštejně a Divadlo Karlštejn 2017

 

Informace pro návštěvníky

Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 15 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:30 (areál bude otevřen od 19:00)

VIP PROGRAM
– Welcome drink v zámeckém skleníku s výkladem (19:30)
– Raut před představením i během přestávky
– Poukázky na prohlídku zámku
– Nejlepší místa v hledišti
– Deka na zahřátí
– Pláštěnka
– Možnost setkání s herci
– Dárek s sebou domů

DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Repelent proti komárům
– Pláštěnku