logo
close

Mýdlový princ 20. 6. 2020 - Lednice

Mýdlový princ 20. 6. 2020 - Lednice

MÝDLOVÝ PRINC - 9. ročník Kultury pod hvězdami - Lednice

- Open air verze muzikálové komedie
- Největší hity Václava Neckáře
- Představení v těsné blízkosti zámku Lednice
- Pouze jedno představení, počet míst je omezen!
- Účinkují: Sagvan Tofi, Martin Schreiner, Ivana Jirešová, Ladislav Korbel, Malvína Pachlová, Veronika Zelníčková, Věra Vodičková, Michaela Novotná

V nádherném prostředí zámku Lednice můžete zažít krásný, romantický večer s největšími hity z repertoáru Václava Neckáře. Nenechte si ujít open-air verzi muzikálové komedie, která má za sebou v originální podobě více než 200 vyprodaných repríz a na 150 000 diváků. Představením Mýdlový princ provázejí známé hity Václava Neckáře, který jako postava hraje jednu z klíčových rolí. Zazní tak například hity Čaroděj Dobroděj, Ša-la-la-la-la-la-li, Nejsem gladiátor, Svatovítský chrám, Odejdu, Půlnoční, Hej, pane zajíci!, Lékořice, Pár dnů prázdnin, Já dovedu lhát, Dr. Dam di Dam, Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Mýdlový princ a další.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:30, délka je cca 100 minut včetně přestávky (30 min). Areál bude otevřen od 19:00.

Producenti: S PROMOTION s.r.o. a KVArt production s.r.o.

 

MÝDLOVÝ PRINC
V příběhu ze zapadlého koutu šumavských hvozdů se můžete těšit na vynikající herecké představitele stejně jako na mimořádné pěvecké výkony zpěváků. Mýdlový princ je komedie se silnými lidskými příběhy. Je to představení, které vás může překvapit svou pravdivostí stejně jako poznáním, že na jevišti možná zahlédnete kousek sama sebe. Nejlepší písničky Václava Neckáře jsou už jen milým bonusem a sladkou smetanou v koktejlu, který jsme pro vás v Divadle Broadway namíchali.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY
Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:30 (areál bude otevřen od 19:00).
V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

VIP PROGRAM
– Začátek od 20:00 v salónku Kasíno
– Welcome drink
– Raut před představením i během přestávky
– Poukázky na prohlídku zámku
– Nejlepší místa v hledišti
– Deka na zahřátí
– Pláštěnka
– Dárek s sebou domů

DOPORUČUJEME
– Včasný příjezd
– Teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– Pláštěnku