logo
close

Všechny báječný věci / 31. 7. 2023 / Třeboň

Všechny báječný věci / 31. 7. 2023 / Třeboň

Všechny báječný věci / 31. 7. 2023 / Státní zámek Třeboň / 20:00


Seznam všeho, pro co stojí za to žít. Napíšete ho s námi? Monodrama, které věří v lepší svět.

Monodrama, které napsal slavný britský dramatik ve spolupráci se slavným britským komikem, jsme vybrali Richardu Krajčovi přímo na tělo. Vypravěč nám v něm sugestivně sděluje, jak se snažil přesvědčit svou depresivní matku, aby opakovaně nepáchala sebevraždu. Rozhodl se jí proto napsat seznam všech báječných věcí, které ho – a tedy i nás – na tomto světě obklopují. Seznam toho, pro co stojí za to žít, se rozrůstá i díky divákům, s jejichž aktivní přítomností slavný britský dramatik Duncan Macmillan počítá. Ti nejochotnější se dokonce mohou stát aktéry a zahrát si třeba veterináře, profesorku či paní Klepetkovou… Text umožňuje kromě přímé komunikace s diváky i improvizaci, autorský herecký vklad či také zpěv.

ÚČINKUJÍ 


Richard Krajčo

Autor: D. Macmillan, J. Donahoe
Překlad: Magdaléna Zelenková
Režie: Karin Krajčo Babinská
Dramaturgie: Pavel Ondruch
Výprava: Marek Cpin Premiéra: 26. a 27. ledna 2023

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY


Představení se koná na Státním zámku Třeboň, jež se nachází na adrese Zámek 115, 379 01 Třeboň (nádvoří).

Parkování je možné na přilehlých parkovištích, například: Masarykovo náměstí, Novohradská ul., Dukelská ul., U TOP Spinu nebo Bertiny lázně, případně Tyršův stadion. Všechna přilehlá parkoviště jsou kousek, pěšky cca 5 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná v 20:00 (areál bude otevřen od 19:00). Délka představení odpovídá 120 minutám včetně přestávky. Akce pod širým nebem se koná za každého počasí. 

V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

DOPORUČUJEME
– včasný příjezd
– teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– pláštěnku (deštníky nejsou z hlediska bezpečnosti povoleny)

Produkce: KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o.

VSTUPENKY 


Vstupenky je možné zakoupit v několika kategoriích:

VIP VSTUPENKY: 640 Kč
VSTUPENKY 1. KATEGORIE: 590 Kč

VSTUPENKY 2. KATEGORIE: 570 Kč
VSTUPENKY 3. KATEGORIE: 570 Kč
ZTP, TP A ZTP/P: 590 Kč
VSTUPENKA 12. ROČNÍK: 120 Kč

V případě zájmu o větší počet vstupenek nebo o vstupenky na fakturu nás kontaktujte na e-mailové adrese zuzana_kulhankova@spromotion.cz

ZTP, TP A ZTP/P
– Slevu pro držitele těchto průkazů poskytujeme na předem určená místa s 50% slevou. Na každé představení je vyhrazeno od 8 do 10 takových míst (většinou fialovou barvou).
– Pokud vstupenky "ZTP" při výběru míst nevidíte, jsou vyprodány, ale slevu 50 % ZTP můžete uplatnit i na všechna ostatní místa v hledišti.
– Držitel průkazu ZTP, TP a ZTP/P je povinen si s sebou na představení přinést svůj průkaz pro kontrolu, že jsou místo a sleva užívány správně. V opačném případě bude ze strany pořadatele nárokován doplatek ceny nebo neumožnění setrvat na představení. 
– Pro uplatnění slevy vyfoťte a zašlete nám svůj "ZTP" průkaz na zuzana_kulhankova@spromotion.cz. Zpět na email vám zašleme slevový kód s hodnotou 50 % z ceny a ten uplatníte při nákupu vstupenek online. 

KDE DÁLE HRAJEME 


Všechny báječný věci 2. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou
Všechny báječný věci / 14. 8. 2023 / Kačina