logo
close

Všechny báječný věci / 14. 8. 2023 / Kačina

Všechny báječný věci / 14. 8. 2023 / Kačina

Všechny báječný věci / 14. 8. 2023 / zámek Kačina / 19:00


Seznam všeho, pro co stojí za to žít. Napíšete ho s námi? Monodrama, které věří v lepší svět.

Monodrama, které napsal slavný britský dramatik ve spolupráci se slavným britským komikem, jsme vybrali Richardu Krajčovi přímo na tělo. Vypravěč nám v něm sugestivně sděluje, jak se snažil přesvědčit svou depresivní matku, aby opakovaně nepáchala sebevraždu. Rozhodl se jí proto napsat seznam všech báječných věcí, které ho – a tedy i nás – na tomto světě obklopují. Seznam toho, pro co stojí za to žít, se rozrůstá i díky divákům, s jejichž aktivní přítomností slavný britský dramatik Duncan Macmillan počítá. Ti nejochotnější se dokonce mohou stát aktéry a zahrát si třeba veterináře, profesorku či paní Klepetkovou… Text umožňuje kromě přímé komunikace s diváky i improvizaci, autorský herecký vklad či také zpěv.

ÚČINKUJÍ 


Richard Krajčo

Autor: D. Macmillan, J. Donahoe
Překlad: Magdaléna Zelenková
Režie: Karin Krajčo Babinská
Dramaturgie: Pavel Ondruch
Výprava: Marek Cpin Premiéra: 26. a 27. ledna 2023

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY


Představení se koná na Zámku Kačina, jež se nachází na adrese Svatý Mikuláš 51, 284 01 Kutná Hora.

Parkování je možné přímo na zámeckém parkovišti (u hostince Na Huse). Parkoviště je pěšky do 3 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná v 19:00 (areál bude otevřen od 18:00). Délka představení odpovídá 120 minutám včetně přestávky. Akce pod širým nebem se koná za každého počasí. 

V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem.

DOPORUČUJEME
– včasný příjezd
– teplé oblečení (i když přes den může být teplo, v noci se ochladí)
– pláštěnku (deštníky nejsou z hlediska bezpečnosti povoleny)

Produkce: KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o.

VSTUPENKY 


Vstupenky je možné zakoupit v několika kategoriích:

VIP VSTUPENKY: 640 Kč
VSTUPENKY 1. KATEGORIE: 590 Kč

VSTUPENKY 2. KATEGORIE: 570 Kč
VSTUPENKY 3. KATEGORIE: 570 Kč
ZTP, TP A ZTP/P: 570 Kč
VSTUPENKA 12. ROČNÍK: 120 Kč

V případě zájmu o větší počet vstupenek nebo o vstupenky na fakturu nás kontaktujte na e-mailové adrese zuzana_kulhankova@spromotion.cz

ZTP, TP A ZTP/P
– Slevu pro držitele těchto průkazů poskytujeme na předem určená místa s 50% slevou. Na každé představení je vyhrazeno od 8 do 10 takových míst (většinou fialovou barvou).
– Pokud vstupenky "ZTP" při výběru míst nevidíte, jsou vyprodány, ale slevu 50 % ZTP můžete uplatnit i na všechna ostatní místa v hledišti.
– Držitel průkazu ZTP, TP a ZTP/P je povinen si s sebou na představení přinést svůj průkaz pro kontrolu, že jsou místo a sleva užívány správně. V opačném případě bude ze strany pořadatele nárokován doplatek ceny nebo neumožnění setrvat na představení. 
– Pro uplatnění slevy vyfoťte a zašlete nám svůj "ZTP" průkaz na zuzana_kulhankova@spromotion.cz. Zpět na email vám zašleme slevový kód s hodnotou 50 % z ceny a ten uplatníte při nákupu vstupenek online. 

KDE DÁLE HRAJEME 


Všechny báječný věci 31. 7. 2023 / Třeboň
Všechny báječný věci 2. 8. 2023 / Žďár nad Sázavou