logo
close

Ukončení sezóny 2023

Ukončení sezóny 2023

V letošním roce jsme odehráli neskutečných 71 představení na 14 místech v České republice a na 2 místech na Slovensku.

12. ročník byl skutečně jeden z nejlepších a věříme, že rok 2024 bude jedno velké překvapení pro vás všechny. Věříme, že se s velkou většinou z vás setkáme a užijeme si další nezapomenutelné chvíle. 

Děkujeme všem zúčastněným na akcích Kultury pod hvězdami. Letošní ročník byl opět ve všech směrech velice vydařený a již nyní se těšíme na ten další.

 

 

Děkujeme Vám také za úžasné recenze:

"Musím říct,že tohle bylo jedno z nejlepších představení.... Díky dvojici Braňo Polák a Sagvan Tofi jsem smíchy brečela a díky písničkám,které zbožňuju jsem si to na maximum užila .... Ještě jednou díky,byl to neskutečný zážitek ."
(Děti ráje Lednice) 

 

"Naprosto skvěle a myslím si, ze každý z nás se v tom našel, často jsem měla pocit, ze slyším sebe "
(Maminy Brno)

 

"Neskutečně nádherný zážitek, tak jak vždycky, perfektní zpěváci, živá kapela neměla chybu, ohňostroj, sníh, prostě bomba, moc děkujeme  už teď se těšíme na příští rok "
(Muzikály naruby Lednice) 

 

"Včera jsem byla na Láska nebeská v Třeboni. Bylo to úžasné představení a všem účinkujícím děkuji za krásný zážitek "
(Láska nebeská Třeboň) 

 

"Krásný zážitek i v těchto podmínkách. A jak píše paní výše...kdo může říct, že byl na opeře v holínkách, rybářských botech a pláštěnce  Krom toho bylo úžasné, že i přes to všechno jsme tam jak mezi pořadateli, tak v hledišti, potkali jen lidi, kteří to brali velice sportovně a s nadhledem. Hláška "já ten čaj snad nedopiju, ono mi to furt dotéká", mi zní v hlavě pořád "
(Rusalka Žďár nad Sázavou)

 

"Jak už jsem jednou napsala...Svatý Mikuláš ,Kačina silné pouto a tak jsem nemohla na Draculovi přeci chybět:-) tak ten večer s Draculou pěkně shrnu-naprosto úžasné, překrásné, luxusní, nezapomenutelný zážitek všem hercům,zpěvákům i zpěvačkám, přeji ať hlasivky krásně fungují a nic Vas nepoloží (třeba úpal) ať můžete zpívat a plnit přání spoustu lidem,kteří se na Vas moc těší. Děkujeme"
(Dracula Kačina)